JEPET ME QIRA 3+1 PER AMBIENT BIZNESI NE BRRYL ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1 tek Brryli . Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 . Ambienti organizohet nga nje dhome gjumi ,me tualet dhe nje verande te madhe se bashku me nje kuzhine , dy dhoma , nje tualet , nje dhome pritje e bollshme dhe nje ballkon me pamje nga rruga kryesore . Aktualisht eshte i dhene me qira dhe lirohet me date 30 dhjetor .
Ne cmim perfshihet dhe tatimi .
Apartamenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Per me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

30

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020