SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE CURRILA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Currilave ne Durres. Organizohet ne 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 banim dhe te 3 nga toka. Eshte pjese e nje kompleksi gjigand, ndertim i ri me pallate 5-kateshe. Kompleksi ndodhet ne koder, dhe apartamenti ofron pamje te mrekullueshme, ballore me detin. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

127 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

106

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Currila, Currila

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020