Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile Luksoze Big-Twin ne Kompleksin “Green Coast Resort & Residences” ne Palase.
Vila ndodhet ne vijen e trete te Resortit. Vila eshte e ndertuar ne dy kate me siperfaqe ndertimi 160 m2 dhe siperfaqe trualli 300 m2. Vila eshte e sapo investuar duke filluar qe nga dera kryesore e oborrit,gjelberimi i oborrit me peme te ndryshme,sistem vadites dhe shtrimi i oborrit dhe parkingut me pllaka. Rrethimi i shkalleve dhe verandave eshte i bere me xham.
Vila eshte dy kateshe dhe organizohet ne:
Kati 0 Nje sallon i Bollshem, ambjent gatimi, 1 tualet, 1 lavanderi
Kati1: 2 dhoma gjumi , njera nga te cilat ka dalje ne nje nga oborret e viles, 1 tualet, 2 veranda Arredimi i viles eshte i ri dhe luksoz i bere i gjithi tek Vip Saloti, Elektroshtepiaket jane te gjitha te reja.
I gjithe investimi ka perfunduar ne Gusht 2021.
Per me shume info ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

768

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin