Shesim DUPLEX 2+1+Parkim prane Qendres - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Rrrugen e Kavajes prane Qendres shesim Duplex totalisht i mobiluar. Me nje siperfaqje totale prej 137m2 (nga te cilat 115m2 siperfaqje e brendshme dhe 22m2 te perbashketa) Duplex-i organizohet ne katin e pare ne sallon ndenje i bollshem me akes ne Ballkon, kuzhine e aneksuar, depo, tualet, ne katin e dyte dhome gjumi matrimoniale me garderobe, dhome femijesh, nje tualet, ballkon.E gjithe prona ofrohet totalisht e mobiluar. Ne cmim perfshihet dhe nje post PARKIMI me siperfaqje 15m2. DISPONON HIPOTEKE. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

137 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Duplex

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

1675

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin