JAPIM ME QIRA PAPAFINGO 1+1, DON BOSKO. - Century 21 Albania
Përshkrim

Papafingo ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës, në zonën e Don Boskos pranë Bar Artistit.
Zona në të cilën ndodhet është shumë e preferuar për shkak të faciliteteve që ofron pë një jetesë komode
Pozicionohet në katin e 3 të një vile 3-katëshe.
Sipërfaqe 100 m2.
Organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi më vete, dhomë gjumi, tualet me dritare, ballkon i bollshëm.
Orientim perfekt duke i siguruar pronës ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Në cmim janë të përfshira ujë dhe drita.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

227

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko, Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin