SHESIM SUPER VILЁ 2-KATЁSHE, VISHAJ PRANЁ TEG. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila është pjesë e "Tirana Luxury Residence", një kompleksi banimi prej 6 vilash në një zonë mjaft të preferuar, në Vishaj pranë Teg.

Detaje të pronës:

Sip.Kati Përdhe ........154 m²
Sip.Kati i Parë ........168 m²
Sip.Totale Ndërtim ........322 m²

Sip.Trualli i Vilës ........767 m²
Sip. Përbashkët ........110 m²
Sip.Totale Truall ........877 m²

Vila organizohet në 2 kate si vijon:
Kati përdhe 0: sallon modern me oxhak, ambient gatimi, ambient ngrënie i vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, lavanteri, 1 garazh i mbyllur për dy makina dhe parking për 3 makina në ambientet e jashtme.
Kati 1: dhomë matrimoniale e pajisur me tualet dhe garderobë (tip suitë), 2 dhoma gjumi, tualet tjetër dhe dy veranda të bollshme të cilat ofrojnë një pamje fantastike të natyrës përreth.

Informacion i Detajuar i Investimit në pronë:

-Ngrohje-Ftohje MITSUBISHI ELECTRIC –JAPAN
-Dyert e Brendëshme e Jashtëme HORMANN-GERMANIA
-Dritare e Vetrata KOMERLING – AUSTRIA
-Acesorët e Banjove Tiemme Shell Cielo - ITALIA
-Panel Diellor+Boiler 300/Litra CORDIVARI - ITALIA
-Hidro-Izolime FLAGON - FRANCE
-Istalime Elektrike SCHIEDER – GERMANIA
-Shkarkuesit e Shiut ACO-GERMANIA
-Kapotë Termike 10 cm FERRERO-ITALIA
-Fasada e Ventiluar 15 Cm FLORIM-ITALIA
-Oxhak HITZE-GERMANIA
-Ndriqimi me Spot PHILIPS-HOLLAND
-Dysheme me Parket inxhinierik 12 mm Parador - GERMANIA
-Impianti Hydro-Sanitar TIEMME-ITALIA
-Pllakat e galegiante te ballkoneve e verandave Mirage ITALIA
-Plakat Gri te Garazhit Guterman – GERMANIA
-Trajtues e Zbutes Uji Sanitar BWT AQUADIAL 25 + Filter - GERMANIA
-Xhama termik 4.8 cm Saint Gobain-LUXSEMBURG
-Celsa dhe priza VIMAR – ITALIA
-CCTV dhe Citofonia online HIKVISION-HOLLAND
-Ndricimi I jashtëm PHILIPS- HOLLAND
- Kabina Elektrike SCHIEDER – GERMANIA
-Pompat e Ujit Sanitar FRENKLIN - GERMANIA
-Termo-Izolime DOOW USA
Në proces hipotekimi (Certifikata e Pronësisë pritet të merret brenda janarit 2022).

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

877 m2

Sip. e brendshme:

322 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

648

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Vishaj, Vishaj

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin