SHITET TRUALL + NDERTESE PRANE QENDRES SE TIRANES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet shtepi e vjeter nje kateshe ne rrugen Dervish Hatixhe . Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 , dhe mundesi zgjerimi deri ne 540 m2 .
Prona eshte e pershtatshme per ndertim vile ose hoteli .
Zona , ne te cilen ndodhet , e ben kete prone nje mundesi te mire investimi .
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni tani .


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

170 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

289

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin