VILE PER SHITJE NE TEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Mes gjelberimit dhe qetesise, ne kompleksin me te ri te vilave prane qendres Tregtare Teg, ofrojme Vile per shitje. Vila eshte ne faze te avancuar ndertimi dhe po ndertohet me teknikat dhe materialet me te reja dhe me cilesore te ndertimit. Zona ne te cilen ndodhen vilat ofron te gjitha facilitet per nje jetese komode dhe te rehatshme. Afersia me qendren me te madhe tregtare ne Tirane eshte nje vlere e shtuar e ketij kompleksi. Ne keto vila nderthuret komoditeti i jeteses ne ambientet e brendshme me qetesine dhe relaksin e ambienteve te jashtme, oborrit te gjelberuar dhe ajrit te paster.
Zhvillimi planimetrik i vilave eshte i mireorganizuar:
- Kati i pare ka nje siperfaqe prej 134 m2
- Kati i dyte 107.8 m2
- Parkimi 90.89 m2
Muret e jashtem jane te veshur me sistem kapot per nje termoizolim me te mire te ambienteve.


Informacion
Sip. Totale:

706 m2

Sip. e brendshme:

333 m2

Sip. Toke:

374 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

195

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Teg, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin