OKAZION!SHESIM VILE 3 KATESHE ME PAPAFINGO DHE 2 GARAZHE NE QYTET STUDENTI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet ne zonën e .QYTET STUDENTI.
Sipërfaqe totale trualli prej 462 m².
Sipërfaqe ndërtimi 476.2 m².
Organizohet në tre kate:
Kati - 1 ka 2 garazhe me sipërfaqe totale ndërtimi 59.8 m² perkatesishte 22.7 dhe 37.1 me dalje ne rruge kryesore.
Kati 1: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare me sipërfaqe ndërtimi 125.4m².
Kati 2: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare me sipërfaqe ndërtimi 141.2 m².
Kati 3: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare me sipërfaqe ndërtimi 149.7 m².
Kati papafingo sipërfaqe ndërtimi 208m².
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Pёr mё shumё informacion ose njё vizitё nё pronё mos hezitoni tё na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1021 m2

Sip. e brendshme:

684 m2

Sip. Toke:

462 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qyteti Studenti

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin