SARANDE, SHITET VILE 3- KAT - Century 21 Albania
Përshkrim

Sarande, Shitet Vile 3-Kat.
Vilat kane nje siperfaqe totale prej 300m2, dhe jane pjese e nje kompleksi te ri ne ndertim e siper.
Vila eshte e perbere nga 3 - Kate, ku kati i pare eshte garazh, kati i dyte eshte i organizuar nga salloni, 1 tualet dhe pishine, kati i trete eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Plazhet e jashtëzakonshme, pamja, vendet historike, janë disa nga arsyet që Saranda po konsiderohet si një nga vendpushimet më moderne në rajon që ofron shumë atraksione për vizitorët.
Ne shitje jane 6 (gjashte) vila.
Per me shume informacion, ju lutem me telefoni


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

473

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Sarande, Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin