VILE 2 KATESHE ME PISHINE NE KOMPLEKSIN GREEN GARDEN. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile dy kateshe ne kompleksin Green Garden ne Berzhite me siperfaqe trualli 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 180 m2.
Vila organizohet ne nje sallon ndenje bashke me kendin e gatimit dhe te ngrenies, 4 dhoma gjumi, 3 tualete dhe nje oborr teper relaksues ku ndodhen pishina dhe garazhi 50 m2.
Zona karakterizohet per qetesi dhe ajer te paster.
Rezidenca gjithashtu ofron ambiente te perbashketa multifunksionale si lulishte, hapsire e gjelber ,ambiente femije, etj.
Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

180 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

192

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lundër

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin