SHESIM VILE 3 KATESHE NE MISTO MAME! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Godine Banimi+Sherbimi 3-kateshe ne zonen e Misto Mames. Godina ka nje siperfaqe totale prej 374 m2 ku kati perdhe perbehet nga 116.5 m2 (sip.banimi 60 m2 , sip.soc/eko 48 m2 dhe verande 8 m2), kati i pare 127.5 m2 dhe kati i dyte me siperfaqe 116 m2, i organizuar ne sallon te bollshem se bashku me kuzhinen e vecuar, 2 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon, 1 tualet dhe 1 verande te bollshme. Godina eshte e investuar dhe ndodhet ne nje zone mjaft te qete, me dalje te drejtperdrejte ne rrugen kryesore dhe orientim Jug-Perendim. Kati perdhe dhe kati i pare permban apartamente te konsiderueshme te cilat aktualisht jane dhene me qira.
Eshte nje mundesi e mire investimi dhe jetese.

Per cdo informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

374 m2

Sip. e brendshme:

334 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

187

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Misto Mame

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin