SHITET VILE 3-KATESHE NE SPITALLE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile 3 - katëshe në zonën e Spitallës, Durrës me sipërfaqe totale ndërtimi 470 m² dhe me sipërfaqe trualli 500 m².
Kati i pare është i organizuar në open space ku ndodhet dhe garazhdi.
Kati i dytë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes, 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i viles.
Kati i tretë është i mbuluar me cati, ka 2 dhoma gjumi,sallom, 2 tualete dhe një verandë,
Secili kat është i rrethuar nga ballkonet..
Për një vizitë në pronë jeni të lutur të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

500 m2

Sip. e brendshme:

470 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

211

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Spitalle, Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin