SHESIM VILE PERBALLE TEG - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ndodhet perball TEG,nga krahu i Mjull-Bathore. Pozicioni i saj ne nje koder e shfrytezuar per vila individuale dhe residenca vilash ne zhvillim karakterizohet nga ajri i paster,qetesia,gjelberimi dhe ofron nje pamje unike dhe fantastike. Siperfaqja totale e tokes eshte 1150m2 nga ku 161 m2 ze njolla ndertimit dhe pjesa tjeter truall i lire vjen si nje vlere e shtuar per vilen. Siperfaqja totale e ndertimit te viles eshte 640m2,e cila ndahet ne 3 kate dhe nje ambjent nen toke qe mund te shfrytezohet per ambjente teknike dhe depo . Kati perdhe me siperfaqe 161m2,kati i pare me siperfaqe 232 m2 dhe kati i dyte me siperfaqe 247m2. Krahas viles ndodhet nje hapsire parkimi parashikuar per 5 poste parkimi si dhe eshte ne faze perfundimi edhe nje pishine. Vila eshte ne perfundim te punimeve te brendshme dhe sistemimeve te jashtme dhe eshte konceptuar per tu organizuar ne 4 njesi si me poshte:
1. Duplex (200m2) Kati 0 - 1: 1 soxhorno,3 dhoma gjumi,3 tualete
2.Apartament(100m2) Kati 0: 1 soxhorno,2 dhoma gjumi,2 tualete.
2.Apartament(92.7m2) Kati 1:1 soxhorno,2 dhoma gjumi,2 tualete.
4.Apartament(247m2) Kati : 1 soxhorno + oxhak,3 dhoma gjumi,verande,2 tualete

Te katerta njesite kane hyrje me vete.
Ne fazen e punimeve aktuale ne te cilen eshte vila eshte nje mundesi shum e mire per tu riorganizuar dhe perfunduar dhe sipas preferencave te bleresit.


Informacion
Sip. Totale:

640 m2

Sip. e brendshme:

640 m2

Sip. Toke:

1050 m2

Dhomat e gjumit:

10

Tualetet:

8

Dhomen e ndenjes:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

220

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Dervish Shaba, Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin