Shitet vile 2-she,San Pietro Residence - Century 21 Albania
Përshkrim

San Pietro Residences është destinacioni rezidencial e turistik i individëve dhe familjeve që dëshirojnë të shijojnë natyrën por edhe kërkojnë siguri, cilësi ndërtimi dhe infrastrukturë. Rezidencat e kompleksit, gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalzit.Vila në shitje është 2- she me sipërfaqje ndërtimi 178m2 dhe sipërfaqje toke 520m2 .Kati përdhe është i organizuar nga guxhuna bashke me sogorno dhe një tualet .Kati i parë është i organizuar në 3 dhoma gjumi dhe nje tualet , dhe verandë me sipërfaqe 31m2.Për më tepër informacion apo një vizitë në pronë jeni të lutur të kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

178 m2

Sip. e brendshme:

178 m2

Sip. Toke:

520 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

In negotiation

Website Views:

231

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin