Shesim Toke ne Rinas !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet prane aeroportit ne Rinas, me akses me rrugen kryesore.
Perbehet nga 5112 m2 dhe e pershtatshme per tipologji te ndryshme ndertimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

5112 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

645

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rinas, Rinas

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin