BLV. ZOGU I PARE, SHITET GARAZH - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet garazh prane ministrise se drejtesise.
Garazhdi eshte i mbyllur dhe ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Per me shume informacione me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

21 m2

Sip. e brendshme:

21 m2

Lloji:

Parking

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

142

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Blv. Zogu i Pare, Bulevardi Zogu i Parë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin