SHITET APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 prane rruges kosovareve.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi te sapo perfunduar.
Eshte i organizuar ne dhomen ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare.
Per me teper detaje na kontaktoni. Eshte ne proces hipotekimi.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

277

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. e Kosovareve,

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin