JAPIM ME QERA AMBJENT KOMERCIAL NE RRUGEN QEMAL STAFA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qera ambient komercial me siperfaqe 38 m2 ne katin 0 te nje pallati te ri ne Rrugen Qemal Stafa. Ambienti organizohet nga nje open space qe pervec fasades se xhamit ne hyrjen kryesore ka edhe nje dritare dhe nje tualet. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, farmaci etj.

Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

38 m2

Sip. e brendshme:

38 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Qemal Stafa, Shkolla e Kuqe

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin