JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK KOMUNA E PARISIT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, perball Kompleksit Kika 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe organizohet ne nje Sallon ndenje + Ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ka arredim bashkohor dhe eshte i pershtatshem per familjar. Cmimi i Apartamentit eshte 600Euro neto. Zona ju ofron facilitete te shumta dhe mundesi parkimi. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

313

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Merdar Shtylla, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin