VILE 3 KATESHE ME OBORR NE SHITJE PER BANIM OSE BIZNES NE RRUGEN SIRI KODRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Me siperfaqe totale 395 m2 ndertim dhe 177 m2 truall .

Secili kat i viles organizohet me nje koridor shperndares , 3 dhoma, nje tualet dhe ballkon.

Vila ka nje nje vendodhje shume te favorsheme cila e ben te mundur te perdoret:

- per banim ;
- per qellim biznesi ne * fushen e hotelerise, *per kurse te ndryshme , * azil, *kopesht per femije etj.

Shitet e mobiluar.

Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Per informacione te detajuara, ju lutem kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

395 m2

Sip. e brendshme:

395 m2

Sip. Toke:

177 m2

Dhomat e gjumit:

9

Tualetet:

3

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

118

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin