DURRËS, APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI ADRIATIK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

- Shitet Apartament 2+1+2 tualete prane Sandy Beach ne zonen e Golemit, 100metra larg detit Adriatik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh, mjaft cilesor, i ndertuar ne vitet 2014 - 2015 dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka Siperfaqe 114m2 dhe organizohet ne nje Sallon ndenje + Ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete (me dritare) dhe nje ballkon me pamje fantastike nga deti.

- Apartamenti ka orietim Jug - Perendim cka mundeson ndricim natyral gjithe diten. Apartamenti ka arredim mjaft cilesor, bashkohor dhe i pershtatshem per familar. Zona eshte e qete dhe e investuar me restorte dhe hotele duke terhequr numer mjaft te larte turistesh. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi i Apartamentit eshte 145,000Euro dhe shitet totalisht i kompletuar. Ofrohet dhe mundesi blerje Parkimi ne katin -1 te pallatit me vlere extra 10,000Euro. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone apo me teper detaje !!!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

114 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

717

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin