SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK REZIDENCA GARDEN TURDIU! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje , dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. Pallati eshte ne ndertim dhe punimet perfundojne per 2 vite. Per me shume informacion jeni te lutur te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rezidenca "Garden Turdiu", Ish Fusha e Aviacionit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin