Apartament 2+1 tek Pazari i Ri! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 tek Pazari i Ri ne shitje!

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6-katesh (pa ashensor, mundesi per vendosje ashensori), ne Rrugen Qemal Stafa tek Pazari i Ri. Ka nje siperfaqje totale prej 103m2 dhe eshte i organizuar nga 1 sallon ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi nga te cilat dhoma matrimoniale me garderobe, 2 ballkone dhe 1 tualet me dritare. Orientimi 180 grade e ben qe te kene ndricim natural gjate pjeses me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

103 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

874

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Qemal Stafa, Pazari i Ri, Pazari I ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin