ZYRA PER QIRA NE KOMUNEN E PARISIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona ndodhet shume prane lulishtes ne nje lokacion te favorshem.
Organizohet ne dy kate (DUBLEX) ku kati zero ka nje siperfaqe 75m2 dhe kati pare 85m2.
Fasada eshte e dukshme nga rruga kryesore qe te jep mundesine e reklamimit te biznesit.
Preferenciale eshte qe te perdoret per zyra por eshte e pershtatshme edhe per aktivitete te tjera biznesi.
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Lloji:

Office

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin