POST PARKIMI PRANE ATSH ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet 1 Post Parkimi midis Pazarit te Ri dhe Ministris se Jashtme, ne katin -2 te nje pallati te ri (aktualisht ne faze ndertimi). Parkimi ka Siperfaqe totale 26,8m2. Pallati aktualisht eshte ne faze suvatimi dhe behet i banueshem ne fund te vitit 2022. Kontaktoni tani !!!


Informacion
Sip. Totale:

26 m2

Sip. e brendshme:

26 m2

Lloji:

Parking

Statusi:

Under Construction

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

202

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Tefta Tashko Koco, ATSH

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin