Jepet per qera Godine Polifunksionale + Truall ne dalje te Kombinatit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet per qera Godine 2 Kateshe + Truall ne dalje te Kombinatit

• Siperfaqe trualli 3000 m²
• Siperfaqe ndertimi 507m² kati pare dhe 507m² kati dyte
• Kati i pare perbehet nga nje hapesire kryesore Open Space + hapesira e dedikuar per Bar Restorant me ambientet teknike perkatese ( Kuzhine, Depo, Tualete, Magazinim etj ) si dhe Hapesire te jashtme te shfrytezueshme per te pakten100+ persona. Hapesirat jane me fasade xhami me pamje nga rruga me vizibilitet maksimal.
• Kati i dyte perbehet nga nje hapesire Open Space e lidhur me ane te nje korridori qendror.
• Deri ne 1000m² hapesire e shfrytezueshme per parkim dhe aktivitete te ndryshme.
• Ndertesa disponon Kafaz Ashensori te pershtatshem per Ashensor Industrial.
• Ndodhet ne rrugen Llazi Miho 3km nga Kombinati e Tiranes.

• Ndodhet buze rruges kryesore ne nje aks kryesor te Tiranes me vizibilitet maksimal dhe fluks automjetesh 24 ore te dites.
• I pershtatshem per tipologji te ndryshem biznesesh ( Biznese sherbimi, Bar, Restorant, Prodhim, Tregti, Zyra, Pike Karburanti, Showroom,Magazinim etj)

Per me shume info jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1014 m2

Sip. e brendshme:

1014 m2

Sip. Toke:

3000 m2

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

488

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Llazi Miho, Vaqarr

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin