APARTAMENT PER SHITJE TEK ZGJATIMI I KODRES SE DIELLIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 prane zgjatimit te Kodres se Diellit.
Apartamenti eshte ne proces ndertimi dhe ndodhet ne kat te fundit.
Ka pamje te lire me orientim nga Perendimi.
Ka nje planimetri te rregullt .


Informacion
Sip. Totale:

166 m2

Sip. e brendshme:

139 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

59

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Diellit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin