Apartament 1+1 tek Kompleksi Magnet - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me Qira apartament 1+1 tek Kompleksi Magnet.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me ambient gatimi, nje dhome gjumi, dhe nje tualet.
Eshte totalisht i mobiluar ne nje nga komplekset me te mira te zones.
Per me shume info na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

58 m2

Sip. e brendshme:

58 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

95

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Magnet, Ish Parku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin