BIZNES FASONERI FUNKSIONAL NE SHITJE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim biznes fasoneri ne gjendje pune !

Ne shitje perfshihen te gjitha pajisjet dhe kontratat e punes.
Puna perkon ne prodhimin e kemishave burrash per nje klient ndersa per klientin tjeter prodhojne fustane,pantallona,
t-shirt, hoodies ,funde ,xhaketa(copa te holla) etj
Xhiro vjetore shume e mire me perspektive ne rritje.
Raporti i shitjes se biznesit me xhiron realizon kthim investimi ne me pak se 5 vjet.

Opsjonale : Klientit mund te zgjedhe te marr me qera godinen me vlere 2000 Euro ku aktualisht funksionon biznesi ,ose ta blej me vleren 700.000 Euro.

Per me shume info jeni te lutur te na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

750 m2

Sip. e brendshme:

750 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

4

Kati:

2

Lloji:

Factory

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

725

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Frigoriferi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin