Apartament 2+1 me parkim ne Xhamllik - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per qira prane Venue . Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 vend parkimi. Arredimi i kendshem dhe vendodhja ne nje zone te qete e bejn kete apartament mundesine ideale per nje jetese komode.Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

179

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin