AMBJENT PER ZYRA PRANE GARDES (+1 POST PARKIMI) - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane Gardes, Jepet me Qira Ambjent per Zyra ne katin e 5 te nje pallati te ri, mjaft cilesor, i pajisur me 2 ashensor dhe kamera sigurie. Ambjenti ka Siperfaqe 170m2 ne total ku Siperfaqa neto eshte 110m2 dhe 60m2 eshte pjesa e verandes. Zyra eshte ideale per profile te ndryshme biznesi si: Zyra IT, Studio Projektimesh, Qender Kursesh, Klinik Dentare, Laborator Mjesksor, etj. Ambjenti ka fasad ballore nga rruga kryesore, cka ofron mundesi mjaft te favorshem per brandimin e biznesit tuaj. Pallati eshte ndertim i vitit 2013 me fasad te ventiluar, i mirmbajtur dhe mjaft cilesor. Cmimi eshte 1200Euro ku perfshihet dhe 1 Post Parkimi. Kontaktoni tani per me teper detaje !


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

170 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

268

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin