Godine komerciale per shitje! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Autostraden Trane-Durres, ne zonen e Vores shitet godine multifunksionale. Godina ndodhet ne zone idustriale dhe ka vizibilitet shume te larte pasi ndodhet prane bypassit te Vores dhe ka vizibilitet direkt nga Autostrada Tirane Durres si dhe nga Autostrada qe lidh Veriun e Shqiperise me Autostraden Tirane Durres. Vendodhja prane Bypassit te Vores e ben te aksesueshem direkt me autostraden ne te dy senset e autostrades Tr-Dr. Godina eshte e strukturuar ne 3 kate nga te cilet:
-1 eshte bodrum me siperfaqe 860.5m2
0 eshte open space me siperfaqe 814m2
1eshte ambient zyrash me siperfaqe 331m2
hapesire parkimi para godines 3500m2
Kati 0 i godines eshte open space dhe me nje lartesi kati 9m
E gjithe godina eshte e investuar, ku struktura e godines eshte beton-arme dhe fasada xhami me standarte bashkohore.
Gjithashtu ka sistem aspirimi dhe kondicionimi e gjithe godina.
Pjesa e jashtme e ambienteve eshte e sistemuar dhe gjelberuar si dhe e gjithe prona eshte e rrethuar me mure betoni dhe kangjella metalike.
Objekti eshte i pershtateshme per shumllojshmeri aktivitetesh biznesi ku destinacioni kryesore eshte showroom.
Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

4500 m2

Sip. e brendshme:

2006 m2

Sip. Toke:

4500 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

3

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin