APARTAMENT 2+1+2 NE FRESK. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 ne fresk me siperfaqe bruto 101 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2.
Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi,nje ballkon dhe dy tualete.
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

133

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin