Shitet Vile 2-Kateshe , Koder Institut - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile 2-Kateshe , Koder Institut Kamez
Siperfaqe trualli 500m2, Siperfaqe Ndertimi : 370m2 e organizuar ne 2-kate, Siperfaqe totale 850m2.
Eshte e organizuar ne dy kate : ne katin e pare ndodhen 2 dhoma gjumi nje aneks 1 sallon i bollshem dhe 2 tualete , ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi nje dhome e shfrytezuar si zyre/biblioteke 1 sallon dhe 1 tualet.
Arredimi eshte mjaft bashkekohor dhe cilesor , ku vlen te permendim dritaret dopio xham ,sistemi ngrohje ftohje me kaldaj dhe ajer te kondicionuar per cdo dhome . Ka nje gjenerator te ri te nje cilesie te larte ,gjithashtu nje depozite uji nentoke. Eshte i pajisur me nje garazhd.
Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekore.
Per me teper informacione jeni te lutur te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

850 m2

Sip. e brendshme:

370 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Institut Kamëz

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin