Shitet apartament 1+1,Resort "MARINA BAY" Vlore - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset rezidencial elitare ” Marina Bay Luxury Resort & SPA”pranë Ujit Të Ftohtë Vlorë nje nga zonat me te preferuara .

Pozicionohet në katin e pare të nje ndertimi te ri cilesia PREMIUM
Me siperfaqe totale 94.79 m2 , orientim Perendim , planimetri e rregullt
Organizohet në:
1 Sallon ndenjeje plot dritë
Ambient gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
1 ballkon+ verande me pamje magjepese te zones para dhe detit
Apartamenti ofrohet bosh i pamobiluar

”Marina Bay Luxury Resort & SPA” ka një qasje të fortë ekologjike, e cila përfshin përzgjedhjen e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde te ndertimit . Konsiderohet si nje nga rezidenca elitare,luksoze dhe me e preferuara per banim ose per te kaluar pushimet gjate muajve te Veres ne qytetin e Vlores .Kompleksi ofron hotel me 5 yje, bar ,restorant , club,pishina ,fusha tenisi, piste helikopteresh ,plazh privat, hapesira parkimi etj.

Mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ketij kompleksi rezidencial , për të garantuar ekselencë absolute .

Nji mundesi Perfekte per Investim

Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

94.8 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

808

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga "Aleksander Moisiu", Uji I Ftohtë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin