Apartament Luksoz per qira te Liqeni Thate ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira Apartament Luksoz te Liqeni Thate !

*Lokacioni - te dhena te pergjithshme
- Rruga Peti - Liqeni Thate
- Siperfaqe totale 420m2 ( 340 siperfaqe neto dhe 80m2 siperfaqe verande )
- Sistem kamerash i personalizuar
- Pamje e lire
- Privatesi maksimale
- Post parkimi siguruar nentokesor

* Organizimi i bredshem
Kati 1
-Living Room
- Kuzhine e vecuar
- Dhome gjumi ose sallon pritje organizhet sipas kerkeses se klientit
- Tualet
- Verande e mbyllur dhe arreduar
- Verande e hapur

Kati 2
- Dhome gjumi matrimoniale me tualet te brendshem,garderobe,ballkon
- Dhome gjumi secondare me tualet te brendshem dhe ballkon

Per vizite nga afer na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

420 m2

Sip. e brendshme:

340 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

787

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Peti, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin