Apartament 1+1 per qira te 21 Dhjetori ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+1 per qira te 21 Dhjetori !
Apartamenti ndodhet te Kompleksi Kontakt ,ne katin e pare banim.
Prona eshte e investuar dhe arreduar ne menyre moderne ne te gjithe elementet e saj.
Kompleksi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe qetesi maksimale.

Pe vizite nga afer me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

209

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: kompleksi kontakt, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin