APARTAMENT 2+1 BRENDA PAZARIT TE RI - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim Apartament me siperfaqe totale 106.61m2 nga te cilat 93m2 jane te brendshme, i organizuar ne nje sallon te bollshem me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndoodhet ne nje objekt te ri, ne katin e 5-te, ne proces ndertimi , me punime teper cilesore. Orientimi perendim. Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Sold

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. "Qemal Stafa", Pazari I ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin