Shesim apartament 3+1 tek Vilat Gjermane - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 3+1 tek Vilat Gjermane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te vitit 2005. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, 3 dhoma gjumi ku 2 prej dhomave jane me dalje ne ballkon, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet e mobiluar.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo me teper informacion, me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

138 m2

Sip. e brendshme:

127 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

172

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vilat Gjermane

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin