SHITET VILE ,KAMEZ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila eshte e organizuar ne dy kate.
Te dy katet jane organizuar ne sallon dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi dhe verande.
Kubature e rregullt dhe hapesira te konsiderushme.

Per vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

220 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

250

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Institut Kamëz

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin