SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI KONTAKT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ish, Parkut ( Rezidenca Magnet, e ndertuar nga kompania Kontakt. Pallati Eagle In Flight

Informacione mbi pronen:
• Ndertim i ri.
• Lartesia mbi 3 metra
• Kati i 10 banim (Jo i fundit)
• Planimetri e rregullt
• Orjentimi Jug-Lindje dhe Veri-Perendim
• Fasade e Ventiluar
• Siperfaqe totale 119.2 m²
• Shitet e pa mobiluar

Organizimi:
• 1 Sallon ndenjie + Gatim
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Tualete nga te cilat njeri me dritare
• 1 Koridor
• 1 Ballkon0

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te projektuar nga amerikani Daniel Libeskind, i ndertuar ne nje truall me siperfaqe 34000 m², ku 65% e truallit eshte siperfaqe e gjelber, me 18 ndertesa banimi dhe sherbimi si dhe me 5 kende lojerash + kend sportiv. Vendodhja prane faciliteteve te ndryshme mundesojne nje jetese sa me komode. Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

119 m2

Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Parku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin