SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHESHIT SKENDERBEJ ! - Century 21 Albania
Përshkrim

- Shitet Apartament 2+1+2 tualete (+ Verande 22m2 ) ne katin e 6 te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensor ( ndertim i vitit 2019 me fasad të ventiluar ). Apartamenti ofron një Sipëfaqe totale 122m2, ku Siperfaqa neto eshte 90m2, Sipërfaqe bruto 100m2 dhe Siperfaqa e Verandes 22,5m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Sallon + Ambjentin e gatimit me dalje ne verand, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje verand me pamje te lire.

- Orientimi i Apartamentit eshte Jug - Lindje - Perendim duke ofruar ndricim mjaft te mire natyral. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane, me akses mjaft te leht me Sheshin Skenderbej, Rrugen e Elbasanit, dhe Pazarin e Ri. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Prona aktualisht eshte e dhene me Qira per Zyra ne vleren 550Euro neto dhe lirohet ne fund te muajit Gusht. Cmimi i Apartamentit eshte 195,000Euro pak i negociueshem. Kontaktoni tani per te caktuar nje vizite ne prone apo me teper detaje !!!


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

199

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Jeronim De Rada, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin