SHESIM APARTAMENT 3+1 PRANE ALI DEMIT !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

- Shitet Apartament 3+1 tek zona e Ali Demit, ne katin e 2 teknik te nje pallati (ndertim i vitit 2000) pa ashensor, buze rruge kryesore. Apartmenti ka Sipërfaqe totale 105m2 dhe organizohet ne nje Sallon ndenje + Ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

- Apartamenti ka fasad nga rruga kryesore dhe eshte mundesi mjaft e mire per klinik dentare, laborator, zyra, etj. Prona disponon Certifikate Pronësie. Cmimi i Apartamentit eshte 105,000€ pak i negociueshëm. Kontaktoni tani për me tepër detaje !!!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

365

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Kont Leopold Bertold, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin