Jepet 2+1 me qira perball Ministrise se Jashtme direkt ne Unaze - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet 2+1 me qira perball Ministrise se Jashtme direkt ne Unaze, linja e pare e pallateve ekzistuese.

Ndodhet ne katin e dyte dhe shkalla hyrese eshte po nga rruga kryesore.

Hapsira dhe organizimi i ambientit eshte mjaft i mire.
ambient ndeje
ambient gatimi
2 dhoma te bollshme (dhome paradhome)
1 tualet
ballkon dhe nje hapesire tjeter per shfrytezim te ndryshem.

Per me teper informacion apo shoqerim ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

301

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin