APARTAMENT 2+1+2 - KOMPLEKSI "FIORI DI BOSKO" - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne kompleksin "Fiori di Bosko", me nje standart te larte jetese, pasi ofron te gjitha komoditetet si clodhese ashtu dhe argetuese. Apartamenti eshte i ri, nuk ka jetuar njeri me pare, ku dhe arredimi cilesor dhe bashkekohor.
Organizimi i saj eshte;
-1 dhome ndenje me ambient gatimi
-2 dhoma gju mi
-2 tualete
-1 ballkon
-1 korridor shperndares
Pozicionimi i saj ofron dhe facilitete te ndryshme pasi shume afer kompleksit ndodhen spitale, universiteti “Zoja e Keshillit te Mire” , sherbimi urban qe te lidh me akset kryesore te Tiranes etj.
Per nje vizite ne prone apo per nje informacion me shume na kontaktoni ne nr e telefonit te agjentes.


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

94 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosko " Fior Di Bosko", Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin