DIAMOND HILL RESORT , APARTAMENT PER SHITJE - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Diamond Hill eshte nje nga komplekset me cilesor dhe me te kerkuar ne qytet . Kompleksi ofron shume facilitete si : spa , pishine , qender masazhi , ambient lojrash . Ndodhet shume prane detit , cilesi e larte ndertimi , objekt i mireadministruar . . Apartament privat qe shitet nga individ , disponon certifikate pronesie.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone , ju ftoj te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

477

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Uji I Ftohtë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin