SHITET VILE NE DON BOSKO ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Vile ne DON BOSKO !!!

Informacione mbi vilen;

• Ndertim 3 katesh
• E rrethuar me oborr
• Vila shitet e investuar
• Siperfaqe toke 230 m2
• Siperfaqe ndertimi 305,5 m2

Organizimi:

• Kati 1 : 1 dhome ndenje,1 kuzhine,1 tualet,1 garazh
• Kati 2 : 3 dhoma gjumi,2 tualete,1 garderobe,3 ballkone
• Kati 3 : 1 dhome te madhe me oxhak,verande 43 m2

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

305 m2

Sip. Toke:

230 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

441

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin