Jepet me Qira Dyqan pranë Shkollës së Bashkuar !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Midis Shkolles se Bashkuar dhe Poliklinikes nr 10, jepet me Qira Dyqan ne katin 0 te nje godine ekzistuese, buze rruge. Ambjenti ka Siperfaqe 60m2 dhe organizohet ne nje ambjent Open Space, nje tualet. Dyqani eshte ideal per Klinik Dentare, Laborator Mjeksor, Market, Njesi Sherbimi, etj. Ambjenti eshte i disponueshem nga dt 1 Qershor. Cmimi eshte 300€ / neto i panegociueshem. Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !!!!


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT (Nënë Tereza)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin