Magazine per qira ne Selite ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira magazine me siperfaqe neto 860 m2 te rrethrrotullimi i selites,ne unaze.
Ky ambjent eshte i organizuar ne open space dhe aktualisht i ndare nje nje ambjnet te madh magazinimi dhe 4 ambjnete pune ( zyra)
Lartesia e objektit eshte 4.7 m , e pershtatshem me magazimim, per aktivitete te ndrshyshme prodhimi dhe sherbimi, etj.
Lehtesisht e aksesueshme edhe nga mjetet e tonazhit te rende pasi ndodhet buze rruge.

Per vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

860 m2

Sip. e brendshme:

860 m2

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

97

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rrethrrotullimi Selite, Selitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin